Hakkımızda

Hakkımızda


 

Citydent Diş Kliniği Taksim-Şişli / İstanbul

 

Citydent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, 2006 yılında Beyoğlu- İstanabul'da kuruldu. Günümüzde 12 dental ünitesi ve 12 diş hekimi ile 2013 yılında taşındığı yeni modern merkezinde hastalarına butik hizmet vermeye devam etmektedir. Citydent, başta İmplant diş ve estetik diş protez uygulamaları olmak üzere, ağız ve diş sağlığındaki tüm önemli diş tedavi alanlarında hizmet vermektedir. Daha fazla detay için tedaviler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Diş kliniğimiz, Taksim’de, Beyoğlu Gezi Parkı metro çıkışının 100 metre Şişli tarafında, Divan Oteli’nin yanındadır. Şişli Elmadağ otobüs duraklarına 50 metre mesafededir. Ulaşım bilgileri için iletişim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Citydent İstanbul diş kliniğinde kullanılan teknolojik donanımlar hakkında bilgi almak için Citydent'de kullanılan teknolojiler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Hizmet Politikamız

 Teknolojinin sunduğu tüm olanaklardan faydalanıyoruz,

 Hasta sağlığını ve hijyeni tedavide birinci önceliğimiz olarak görüyoruz,

 Ulusal ve uluslararası eğitimlere düzenli katılım ile tedavi standartlarımızı geliştiriyoruz,

 Tedavilerin, sıcak bir hekim hasta diyaloğu ile daha başarılı olduğuna inanıyoruz,

 Tedavi bilgilerini hastalarımızla paylaşıyoruz,

 Hastalarımızın tüm tedavi bilgilerini arşivliyor ve hastalarımız dilediğinde kendileriyle paylaşıyoruz.

 

Ulaşım - Beyoğlu - Şişli - Beşiktaş

Metro: M2 Yeni Kapı - Hacı Osman Metro hattında, Taksim istanyonu Gezi Parkı çıkışından Beyoğlu'ndan-Şişli istikametine doğru 100m. mesafededir. Nişantaşı, Osmanbey metro istasyon durağına 1 km. mesafededir. 

Otobüs: Taksim'den geçen tüm otobüs hatlarında, Beyoğlu Elmadağ durağına 50m. mesafededir. Duraktan geçen otobüs hatları: 202 Bostancı -Taksim, 256 Ataşihir - Taksim, 25G Sarıyer - Taksim, 32T Cevatpaşa - Taksim, 35C Kocamustafapaşa - Taksim, 36T Cebeci - Taksim, 38T Küçükköy - Taksim, 43 Dikilitaş - Taksim, 46Ç Çağlayan - Eminönü, 46E Hürriyet Mahallesi - Eminönü, 46H Hürriyet Mahallesi - Beyazıt, 46KT Kuştepe - Taksim, 46T Çağlayan - Topkapı, 48N Eminiyettepe - Taksim, 54Ç Çıksalın - Taksim, 54E Okmeydanı - Eminönü, 54HT Hasköy - Taksim, 54K Kulaksız - Taksim, 54KT Kaptanpaşa - Dolapdere, 54ÖR Örnektepe - Taksim,  55T Gaziosmanpaşa - Taksim, 66 Gülbağ - Eminönü, 69A Mecidiyeköy - Yenikapı, 70FE Feriköy - Eminönü, 70 KE Kurtuluş - Eminönü, 70KY Kurtuluş - Yenikapı, 71 AT Ataköy - Taksim, 72T Yeşilköy - Taksim, 73 Yenibosna - Taksim, 73F Florya - Taksim, 74A Gayrettepe - Eminönü, 83O Otogar - Taksim, 85T Esentepe - Taksim, 87 Topkapı - Taksim, 89C Başakşehir - Taksim, 92T Bağcılar Hastanesi - Taksim, 93T Zeytinburnu - Taksim, 97T Basınsitesi - Taksim, DT1 Ortaköy - Taksim

Dolmuş: Beşiktaş, Kadıköy ve Bsotancı'dan kalkan dolmuşların Taksim durağına 200m. mesafededir.

Finiküler: Kabataş - Taksim hattında Beyoğlu Geziparkı çıkışına 100metre mesafededir. 

Nişantaşı diş kliniği, Şişli diş kliniği, Beşiktaş diş kliniği, Beyoğlu diş kliniği

 

 

 

 Sinan BUDAY

Dis Hekimi İstanbul

1998 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. 2003 yılına kadar çeşitli kliniklerde çalıştı. 2004 yılında Taksim Tıp Merkezi’nin diş ünitesini kurdu. 2006 yılında Dt. Yasin Salman’la birlikte Citydent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’ni açtı. Dental implant uygulamaları, ileri cerrahi teknikler ve uygulamaları konusunda ulusal ve uluslararası bir çok sertifikalı kursu başarıyla tamamladı. Dental implant tedavileri ile ilgili ileri cerrahi teknikler gerektiren uygulamalar konusuna yoğunlaştı. İmplant tedavilerinde, kemik transplantasyonları, bağ dokusu transplantasyonları, yatay ve dikey kemik ogumentasyonları, plastik periodontal cerrahi-estetik uygulamalarını rutin klinik uygulamalar haline getirdi. Citydent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde implantoloji, plastik periodontal cerrahi, alloderm uygulamaları, ağız diş ve çene cerrahisi ve estetik diş hekimliği alanında klinik çalışmalarına devam etmektedir.
Evli ve bir çocuk babası olan Sinan Buday’ın iş dışı zamanının önemli bir kısmı 1 yaşındaki kızı ile ilgilenmekle geçmektedir. Ayrıca boş zamanlarında kitap okumayı, müzik dinlemeyi seven Sinan Buday, TV’de futbol izlemenin dışında bisiklet yarışı, atletizm ve bilardo programlarınının da müdavimidir.

Şişli Diş Hekimi


Çağdaş AYCAN

Diş Hekimi İstanbul

2000 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. Çeşitli kliniklerde çalıştıktan sonra İzmir Karşıyaka’da kendi muayenehanesini açtı. 2008 yılında Citydent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği bünyesine katıldı.
İmplant cerrahisi, İmplant üstü protezler konusunda bir çok uluslararası sempozyuma katıldı, çeşitli sertifika programlarını başarıyla tamamladı. İmplant üstü protezlerin optimum uygulamaları ve estetik diş hekimliği konusunda halen Citydent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde çalışmalarını başarıyla sürdürmektedir.

Espiritüel yapısıyla bilinen Çağdaş Aycan’ı zaman zaman klinik odasında dans ederken yakalayabilirsiniz. Evli ve iki çocuk babası olan Çağdaş’ın iki de köpeği bulunmaktadır. Denizciliğe ve arabalara özel ilgisi olan Çağdaş Aycan’ın diğer bir hobiside genelde bozuk olan teknesinin tamiri için her hafta bir gün uğraşmasıdır.

Şişli Diş Hekimi


Çağdaş Çağlar LAÇİN

Periodontoloji Uzmanı İstanbul

2011 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. Aynı yıl İ.Ü. Diş Hekimliği Fakültesi(Çapa) Periodontoloji Anabilim Dalı’nda doktora eğitimine başladı ve halen İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde doktora çalışmalarına devam etmektedir. Klinik çalışmalarını diş eti hastalıkları, cerrahi işlemleri ve implant uygulamaları alanlarında yoğunlaştırdı. Bunun için çeşitli uluslararası kurs, kongre ve toplantılarda yer aldı. Yurt içi ve yurtdışında yapılan toplantılarda sunumları, yurt dışı dergilerde yayınları bulunmaktadır. Bilgi birikiminin güncel kalabilmesi için yılda en az iki kere uluslararası toplantılara katılmaya özen göstermektedir. Aynı zamanda İstanbul Ayvansaray Üniversitesi Ağız ve Diş Sağlığı Programı'nda öğretim görevlisi olarak ders vermektedir. 2014 Kasım ayından beri Citydent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde çalışmalarını sürdürmektedir. Müzik enstrümanlarına karşı ilgisi olan Çağdaş Çağlar Laçin vakit buldukça bağlama çalmakta ve armonika çalmayı öğrenmektedir. Seyahat etmek, tarihi olaylar ile ilgili kitap ve dergileri okumak diğer hobileri arasındadır.

Diş Eti Hatalıkları Tedavisi Uzmanı İstanbul 


Özgür SERÇE

Diş Hekimi İstanbul

Mesleki eğitimini 2006-2011 yılları arasında Erciyes Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde tamamladı. Mezuniyet sonrası İstanbul’da çeşitli kliniklerde yoğun olarak çalıştı. 2012 yılı itibariyle İmplantoloji alanında Doktora Programına dahil oldu. Mesleki gelişimini özellikle cerrahi ve protetik alanlarda yoğunlaştırdı. 2013 yılı başından itibaren Citydent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Katıldığı kurs ve sertifika programları: ”Aynı Günde Sabit Dişler” Dişsiz Hastada Maksimum Yaşam Kalitesi. All-on-4 Konsept: Cerrahi ve Protetik Yaklaşımlar İstanbul-2013, Biology Behind Immediate Implant Dentistry İstanbul-2013, Türk Oral İmplantoloji Derneği 10. Uluslararası Bilimsel Sempozyumu Antalya-2013, How Much Effort Is Needed To Achieve High Quality Results When Replacing Implants In The Aesthetic Zone Istanbul-2013, Türk Oral İmplantoloji Derneği 24. Uluslararası Bilimsel Kongresi İstanbul-2013, İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi 6. Uluslararası Bilimsel Kongresi Ağız-Diş Sağlığında Güncel Durum İstanbul-2013, ITI Antalya 2012 Bilimsel Toplantısı Antalya-2012, Profesyonel Diş Beyazlatma Kursu 2012-İstanbul, WIS Geleneksel Yurtdışı Seminerleri Phuket,Tayland-2013

Şişli Diş Hekimi


Berkay SAKIN

Dis Hekimi İstanbul

2014 yılında Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olup özel bir klinikte çalışma hayatına başladı. 2015 yılında İstanbul Üniversitesi Oral İmplantoloji Ana Bilim Dalı’nda doktora çalışmalarına başladı. 2018 yılının Aralık ayı itibariyle Özel Citydent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde çalışmaya başladı. Mesleki gelişimini özellikle; implantoloji, protetik diş tedavisi, kök kanal tedavisi ve dijital diş hekimliği üzerine yoğunlaştırmıştır. Tarihe ve tarihi olaylara özel ilgisi bulunan Berkay Sakin ayrıca seyahat edip, müzik dinlemeyi sevmektedir.

Şişli Diş Hekimi


Soykan KÖKLÜ

Diş Hekimi İstanbul

2005 yılında Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu, sonrasında Başkent Üniversite Hastanesi Protez bölümünde uzmanlık ve doktora eğitimini tamamlayarak protez uzmanı oldu. Çeşitli özel hastane ve kliniklerde protez uzmanı olarak görev aldıktan sonra 2014 yılında Citydent bünyesine katıldı. Ağırlıkla estetik diş hekimliğinde tam seramik kaplama, lamine kaplama ve implant üstü protez alanlarında çalışmalarını yürütmektedir. Seyahat, müzik ve spor başlıca ilgi alanlarını oluşturmaktadır.

Şişli Estetik Diş Hekimi


Zinde Güder

Dis Hekimi İstanbul

Uzman Diş Hekimi Zinde Güder 1987 yılında İstanbul'da doğdu. İlk öğrenimini Özel Çamlıca Bilfen İlköğretim Okulu'nda tamamlayıp, 2006 senesinde Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi'nden mezun olarak, 2011 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde gördüğü lisans eğitimini başarıyla tamamladı. 2012 yılında Diş Hekimliğinde Uzmanlık Sınavı'na (DUS) girerek Kocaeli Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalı'nda Araştırma Görevlisi olarak başladığı uzmanlık eğitimini 2016 yılında tamamladı ve özel kliniklerde uzman hekim olarak çalışma hayatına devam ediyor.

Şişli Diş Hekimi


Yasemin AVCI

Diş Hekimi İstanbul

1999 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. Özel bir klinikte 10 yıl çalıştıktan sonra, 5 yıl boyunca kendi muayenehanesinde çalışmaya devam etti. 2015 yılından beri Citydent Ağız ve Dİş Sağlığı Kliniğinde çalışmalarını sürdürmektedir.
Mesleki ilgi alanları arasında estetik dolgular, kompozit ve porselen laminalar, protetik tedaviler, önleyici diş hekimliği ve kanal tedavisi bulunmaktadır.

Şişli Diş Hekimi


Cansel YEGANE

Diş Hekimi İstanbul

2008 yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. Önce Özel Dermanal Tıp Merkezinde ardından da Özel Dentatürk Diş Hastanesi’nde 3 yıl kadar çalıştıktan sonra Citydent Ağız ve Diş Sağlığı bünyesine dahil oldu.

Estetik Diş Hekimliği ile ilgili çeşitli kurs ve sertifika programlarına katıldı. Genel Diş Hekimliği ile beraber kök kanalı tedavisi, estetik protezler, estetik kompozitler ilgi alanını oluşturur. Halen estetik diş restorasyonları, estetik diş protezleri, kök kanalı tedavisi ile ilgili konularda Citydent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde çalışmalarını başarıyla sürdürmektedir.

Şişli Diş Hekimi


Berç BAĞCI

Diş Hekimi İstanbul

1997 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu.estetik diş hekimliği ve diş tedavileri üzerine uzun yıllar özel diş hastanesi ve klinik ortamında başarılı çalışmalar yaptı.

2009 yılından itibaren implant uygulamaları yapmaya başladı.implant uygulamaları üzerine çeşitli kurs programlarını tamamlayıp sertifika aldı.genel diş hekimliği, protez, estetik diş hekimliği,implant üstü protezler, metal alt yapısız estetik protezler,kompozit lamina uygulamaları konusunda Citydent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde çalışmalarını başarıyla sürdürmektedir.

Şişli Diş Hekimi


Nevra Demirhan

Diş Hekimi İstanbul

1995 İstanbul Üniversitesi Dış Hekimliği Fakültesinden mezun oldu. Çeşitli özel hastane ve kliniklerde çalıştı. Yurt içi ve yurt dışı eğitim ve sertifika programlarına katıldı. Daha çok koruyucu tedavilerle ilgili yoğun çalışsa da implant tedavilerinin yaygın ve başarıyla uygulanmaya başlamasının ardından implant üstü protezlerler konusunda da çalısmaya başlamıştır. Mesleği dışında doğa sporları ike yakından ilgilidir.

Şişli Diş Hekimi


Hüseyin Tanrıverdi

Dis Hekimi İstanbul

2002 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun oldu.Uzun yıllar özel bir Diş Hastanesinde çalıştı.2017 yılından beri Citydent Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği'nde çalışmalarını sürdürmektedir.Mesleki ilgi alanları Kök kanal tedavisi, İmplant üstü protezler ve Estetik protezlerdir. Evli ve bir kız çocuğu babası Hüseyin Tanrıverdi klasik film seyretmeyi seven bir sinefil ve kitapseverdir.

Şişli Diş Hekimi