Hakkımızda

Hakkımızda


 

Citydent Diş Kliniği Taksim / Istanbul

 

Citydent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, 2006 yılında kuruldu. Günümüzde 12 dental ünitesi ve 12 diş hekimi ile 2013 yılında taşındığı yeni modern merkezinde hastalarına butik hizmet vermeye devam etmektedir. Citydent, başta İmplant diş ve protez uygulamaları olmak üzere, ağız ve diş sağlığındaki tüm önemli diş tedavi alanlarında hizmet vermektedir. Daha fazla detay için tedaviler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kliniğimiz, Taksim’de, Taksim Gezi Parkı metro çıkışının 100 metre Şişli tarafında, Divan Oteli’nin yanındadır. Şişli Elmadağ otobüs duraklarına 50 metre mesafededir. Ulaşım bilgileri için iletişim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Citydent'de kullanaılan teknolojik donanımlar hakkında bilgi almak için Citydent'de kullanılan teknolojiler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Hizmet Politikamız

 Teknolojinin sunduğu tüm olanaklardan faydalanıyoruz,

 Hasta sağlığını ve hijyeni tedavide birinci önceliğimiz olarak görüyoruz,

 Ulusal ve uluslararası eğitimlere düzenli katılım ile tedavi standartlarımızı geliştiriyoruz,

 Tedavilerin, sıcak bir hekim hasta diyaloğu ile daha başarılı olduğuna inanıyoruz,

 Tedavi bilgilerini hastalarımızla paylaşıyoruz,

 Hastalarımızın tüm tedavi bilgilerini arşivliyor ve hastalarımız dilediğinde kendileriyle paylaşıyoruz.

 Sinan BUDAY

Dis Hekimi İstanbul

1998 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. 2003 yılına kadar çeşitli kliniklerde çalıştı. 2004 yılında Taksim Tıp Merkezi’nin diş ünitesini kurdu. 2006 yılında Dt. Yasin Salman’la birlikte Citydent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’ni açtı. Dental implant uygulamaları, ileri cerrahi teknikler ve uygulamaları konusunda ulusal ve uluslararası bir çok sertifikalı kursu başarıyla tamamladı. Dental implant tedavileri ile ilgili ileri cerrahi teknikler gerektiren uygulamalar konusuna yoğunlaştı. İmplant tedavilerinde, kemik transplantasyonları, bağ dokusu transplantasyonları, yatay ve dikey kemik ogumentasyonları, plastik periodontal cerrahi-estetik uygulamalarını rutin klinik uygulamalar haline getirdi. Citydent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde implantoloji, plastik periodontal cerrahi, alloderm uygulamaları, ağız diş ve çene cerrahisi ve estetik diş hekimliği alanında klinik çalışmalarına devam etmektedir.
Evli ve bir çocuk babası olan Sinan Buday’ın iş dışı zamanının önemli bir kısmı 1 yaşındaki kızı ile ilgilenmekle geçmektedir. Ayrıca boş zamanlarında kitap okumayı, müzik dinlemeyi seven Sinan Buday, TV’de futbol izlemenin dışında bisiklet yarışı, atletizm ve bilardo programlarınının da müdavimidir.


Çağdaş AYCAN

Diş Hekimi İstanbul

2000 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. Çeşitli kliniklerde çalıştıktan sonra İzmir Karşıyaka’da kendi muayenehanesini açtı. 2008 yılında Citydent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği bünyesine katıldı.
İmplant cerrahisi, İmplant üstü protezler konusunda bir çok uluslararası sempozyuma katıldı, çeşitli sertifika programlarını başarıyla tamamladı. İmplant üstü protezlerin optimum uygulamaları ve estetik diş hekimliği konusunda halen Citydent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde çalışmalarını başarıyla sürdürmektedir.

Espiritüel yapısıyla bilinen Çağdaş Aycan’ı zaman zaman klinik odasında dans ederken yakalayabilirsiniz. Evli ve iki çocuk babası olan Çağdaş’ın iki de köpeği bulunmaktadır. Denizciliğe ve arabalara özel ilgisi olan Çağdaş Aycan’ın diğer bir hobiside genelde bozuk olan teknesinin tamiri için her hafta bir gün uğraşmasıdır.


Yasin SALMAN

Dis Hekimi İstanbul

1998 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. 2001 yılında Tekirdağ’da kendi muayenehanesini açtı. Muayenehane pratiğindeki titiz ve başarılı tedaviler sonrası 5 yıl gibi kısa bir sürede Tekirdağ’ın en fazla talep gören diş hekimlerinden biri oldu. Muayenehane pratiğinin yoğunluğu ve rutinini düşünerek Tekirdağ’dan ayrılıp 2006 yılında Dt. Sinan Buday ile birlikte Citydent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’ni kurdu. Estetik diş hekimliği, metal alt yapısız veneer kuronlar konusunda çeşitli ulusal ve uluslararası sertifika proglamlarını başarıyla tamamladı. Genel diş hekimliği, implant üstü protezler, estetik diş hekimliği, metal alt yapısız estetik protezler konusunda Citydent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde çalışmalarını başarıyla sürdürmektedir. Kendisi sabırlı, titiz ve detaycı yapısıyla bilinmektedir.
Evli olan Yasin Salman’ın 2 köpeği, bir kedisi ve eşinin sahip olduğu bir hayvan oteli bulunmaktadır. Köpeklerini gezdirmek ve doğayla iç içe olmak en sevdiği hobilerinin başında yer almaktadır.


çağdaş laçin

Diş Hekimliği Istanbul

2011 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. Aynı yıl İ.Ü. Diş Hekimliği Fakültesi Periodontoloji Anabilim Dalı’nda doktora eğitimine başladı ve halen doktora çalışmalarına devam etmektedir. Mezuniyet sonrasında üç buçuk yıl İstanbul’da çeşitli klinik ve hastahanelerde çalıştı. Klinik çalışmalarını diş eti hastalıkları, cerrahi işlemleri ve implant uygulamaları alanlarında yoğunlaştırdı. Bunun için çeşitli uluslararası kurs, kongre ve toplantılarda yer aldı. Yurt içi ve yurtdışında yapılan toplantılarda sunumları, yurt dışı dergilerde yayınları bulunmaktadır. Bilgi birikiminin güncel kalabilmesi için yılda en az iki kere uluslararası toplantılara katılmaya özen göstermektedir. 2014 Kasım ayından beri Citydent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde çalışmalarını sürdürmektedir. Müzik enstrümanlarına karşı ilgisi olan Çağdaş Çağlar Laçin vakit buldukça bağlama çalmakta ve kendi kendine armonika öğrenmeye çalışmaktadır. Seyahat etmek, tarihi olaylar ile ilgili kitap ve dergileri okumak diğer hobileri arasındadır.


Özgür SERÇE

Diş Hekimi İstanbul

Mesleki eğitimini 2006-2011 yılları arasında Erciyes Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde tamamladı. Mezuniyet sonrası İstanbul’da çeşitli kliniklerde yoğun olarak çalıştı. 2012 yılı itibariyle İmplantoloji alanında Doktora Programına dahil oldu. Mesleki gelişimini özellikle cerrahi ve protetik alanlarda yoğunlaştırdı. 2013 yılı başından itibaren Citydent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Katıldığı kurs ve sertifika programları: ”Aynı Günde Sabit Dişler” Dişsiz Hastada Maksimum Yaşam Kalitesi. All-on-4 Konsept: Cerrahi ve Protetik Yaklaşımlar İstanbul-2013, Biology Behind Immediate Implant Dentistry İstanbul-2013, Türk Oral İmplantoloji Derneği 10. Uluslararası Bilimsel Sempozyumu Antalya-2013, How Much Effort Is Needed To Achieve High Quality Results When Replacing Implants In The Aesthetic Zone Istanbul-2013, Türk Oral İmplantoloji Derneği 24. Uluslararası Bilimsel Kongresi İstanbul-2013, İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi 6. Uluslararası Bilimsel Kongresi Ağız-Diş Sağlığında Güncel Durum İstanbul-2013, ITI Antalya 2012 Bilimsel Toplantısı Antalya-2012, Profesyonel Diş Beyazlatma Kursu 2012-İstanbul, WIS Geleneksel Yurtdışı Seminerleri Phuket,Tayland-2013


Soykan KÖKLÜ

Diş Hekimi İstanbul

2005 yılında Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu, sonrasında Başkent Üniversite Hastanesi Protez bölümünde uzmanlık ve doktora eğitimini tamamlayarak protez uzmanı oldu. Çeşitli özel hastane ve kliniklerde protez uzmanı olarak görev aldıktan sonra 2014 yılında Citydent bünyesine katıldı. Ağırlıkla estetik diş hekimliğinde tam seramik kaplama, lamine kaplama ve implant üstü protez alanlarında çalışmalarını yürütmektedir. Seyahat, müzik ve spor başlıca ilgi alanlarını oluşturmaktadır.


Yasemin AVCI

Diş Hekimi İstanbul

1999 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. Özel bir klinikte 10 yıl çalıştıktan sonra, 5 yıl boyunca kendi muayenehanesinde çalışmaya devam etti. 2015 yılından beri Citydent Ağız ve Dİş Sağlığı Kliniğinde çalışmalarını sürdürmektedir.
Mesleki ilgi alanları arasında estetik dolgular, kompozit ve porselen laminalar, protetik tedaviler, önleyici diş hekimliği ve kanal tedavisi bulunmaktadır.


Cansel YEGANE

Diş Hekimi İstanbul

2008 yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. Önce Özel Dermanal Tıp Merkezinde ardından da Özel Dentatürk Diş Hastanesi’nde 3 yıl kadar çalıştıktan sonra Citydent Ağız ve Diş Sağlığı bünyesine dahil oldu.

Estetik Diş Hekimliği ile ilgili çeşitli kurs ve sertifika programlarına katıldı. Genel Diş Hekimliği ile beraber kök kanalı tedavisi, estetik protezler, estetik kompozitler ilgi alanını oluşturur. Halen estetik diş restorasyonları, estetik diş protezleri, kök kanalı tedavisi ile ilgili konularda Citydent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde çalışmalarını başarıyla sürdürmektedir.


Berç BAĞCI

Diş Hekimi İstanbul

1997 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu.estetik diş hekimliği ve diş tedavileri üzerine uzun yıllar özel diş hastanesi ve klinik ortamında başarılı çalışmalar yaptı.

2009 yılından itibaren implant uygulamaları yapmaya başladı.implant uygulamaları üzerine çeşitli kurs programlarını tamamlayıp sertifika aldı.genel diş hekimliği, protez, estetik diş hekimliği,implant üstü protezler, metal alt yapısız estetik protezler,kompozit lamina uygulamaları konusunda Citydent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde çalışmalarını başarıyla sürdürmektedir.


Nevra Demirhan

Diş Hekimi İstanbul

1995 İstanbul Üniversitesi Dış Hekimliği Fakültesinden mezun oldu. Çeşitli özel hastane ve kliniklerde çalıştı. Yurt içi ve yurt dışı eğitim ve sertifika programlarına katıldı. Daha çok koruyucu tedavilerle ilgili yoğun çalışsa da implant tedavilerinin yaygın ve başarıyla uygulanmaya başlamasının ardından implant üstü protezlerler konusunda da çalısmaya başlamıştır. Mesleği dışında doğa sporları ike yakından ilgilidir.


Hüseyin Tanrıverdi

Dis Hekimi İstanbul

2002 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun oldu.Uzun yıllar özel bir Diş Hastanesinde çalıştı.2017 yılından beri Citydent Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği'nde çalışmalarını sürdürmektedir.Mesleki ilgi alanları Kök kanal tedavisi, İmplant üstü protezler ve Estetik protezlerdir. Evli ve bir kız çocuğu babası Hüseyin Tanrıverdi klasik film seyretmeyi seven bir sinefil ve kitapseverdir.