implant_tedavisi

Estetik diş hekimliği nedir?

Kişinin yüz ölçüleri ve hatları ile tamamen uyumlu olarak dişlerin, diş etlerinin, ağız dudak ve çevresinin doğal, simetrik, canlı, orantılı bir görünümünü elde edebilmek için gerekli tedavi yöntemlerinin bir arada uygulanmasıdır.[/fusion_text]

Güşüş estetiği, estetik diş ve doğal görünen dişler

Estetik  diş doğal görünümlü adeziv dolgu sistemleriDiş beyazlatma

Estetik diş doğal görünümlü adeziv dolgu sistemleriPeriodontoloji

Estetik doğal görünümlü adeziv dolgu sistemleriAğız, diş ve çene cerrahisi

Estetik doğal görünümlü adeziv dolgu sistemleriImplant

Estetik doğal görünümlü adeziv dolgu sistemleriOrtodonti (diş teli tedavisi)

Estetik doğal görünümlü adeziv dolgu sistemleriEstetik diş kaplamalari

Estetik diş hekimliği ve doğal görünen dişler

İstenilen renk ve boyutta sağlıklı diş etleri, diş ve diş eti oran uyumu ve estetiği, güzel bir gülümseme yani gülüş estetiğidir.

Gülüş estetiği:  Kişinin gülüş anındaki genel yüz şekli, dudak-yanak-dişler ve diş etlerinin birbirleri ile olan ilişki ve oranlarında ideal görünümü yakalamaya yönelik kişiye özel yaptığımız bir kayıt ve tasarımdır. Bu tasarımda amacımız, estetik görüntüyü bozan durumu tespit edip, kişinin beklentileri doğrultusunda çeşitli estetik diş hekimliği uygulamaları ile istediğimiz güzel ve estetik bir gülüşü oluşturmaktır. Güzel/estetik bir gülüş için öncelikle yüz biçiminizle ,dudak yapınız ve şeklinizle uyumlu diş etlerine ve dişlere sahip olmanız gerekir. Gülüş dizaynı, size kişisel özellikleriniz ve isteklerinizle doğallık ve fonksiyonu birleştirerek yüzününüze en uygun ideal gülümsemeyi oluşturmak için vardır. Hekim tarafından yapılacak muayene sonrasında ihtiyaç olan tedaviler belirlenip hasta için en optimum plan yapılmaktadır.

Daha fazla bilgi için menüde yer alan tedavi bölümünden estetik diş tedavisi sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.