Full Kompozit Dolgu mu,Lamine mi?

Full Kompozit Dolgu mu,Lamine mi?

Estetik Kopmozit Lamine

Bir çok insan kliniğimize ön bölge estetik sorunlarla baş vurmakta.

Bu insanların en büyük ağız içi sorunu; ya ön bölgede ki dişlerinin kötü/uyumsuz/yapay restorasyonları, ya yaygın çürükler ve bunun yaratmış olduğu siyah görünüm, ya çapraşık/sıkışık estetik görünmeyen dişler, ya da koyu sarı renk bakımından rahatsız olunan dişlerdir.

Estetik Kompozit Lamine Fiyatları

Bu tür vakalarda bizler tabi ki en uygun tedaviyi hastalarımıza önermekteyiz, ama bir çok kişi için önerilen tedavi yöntemi ya çok pahalı gelmekte ya da tedavi süresi uzun olduğu için tercih edilmemektedir.

İşte tam da bu noktada devreye estetik kompozit lamine girmektedir, hem çok maliyetli olmamaları hem de kısa sürede sonuca ulaşılması bakımından estetik kompozit lamineler bir çok insan için tercih edilir olmuşlardır ve bu bakımdan estetik diş hekimliğinin fazlasıyla gündemine oturmuş durumdadırlar..

Kompozit Lamine Kullanımı

Estetik / kompozit lamine dolgular kişilere hem kısa sürede etkin bir çözüm hem de daha az maliyetli bir tedavi seçeneği sunarlar, bu tedavide kısa ve orta vadeli tüm estetik sorunlar çözülmüş olur. Bu bakımdan estetik diş hekimliğinde, kompozit lamine veneerler artan taleple beraber giderek daha fazla uygulanır olmuşlardır.